ZEYNEL EROĞLU KİMDİR?


 

Cevapsız Soru Dermansız Dert yoktur.
Metafizik Uzmanı Zeynel Eroglu yanınızda...
Hayatta çok isteyip de elde edemedikleriniz vardır. Sebebini merak ediyorsanız.
Neden şimdi? Neden ben? ve Neden her zaman bunlar benim başıma geliyor? dediğiniz dönemde iseniz.
Sevgiliniz yada sevdiğinizin kaderinizdeki kişi olup olmadığını bilmek istiyorsanız.
Başladığınız ilişkiler devamlı bitmekte ve neden yanlız olduğunuzu düşünüyorsanız..
Aşık olduğunuz insanla ne olacağınızı merak ediyorsanız. 
Ayrıldınız ve özlüyorsunuz, Geri gelsin ister misiniz?
Evlilik olacak mı, bu evliliğin devamı gelecek mi?
Yeni bir işe başlıyorsunuz sizin için uygun mu?
Bu kişi ile ortak olmalı mıyım? Beni neler bekliyor?
Bebeğinizin adı ne olmalı? İsim analizi yaptırmalı mıyım?
Sorular ve Sorunlar bitmez ancak Metafizik Uzmanı Zeynel Eroglu'nda Cevaplar ve Çözümler de bitmez. 
Bize Ulaşabilirsiniz.


ZEYNEL EROGLU
Barış mah. İzmir cad. No:26/3 Beylikdüzü Istanbul
GSM : 0533 594 25 77
TEL  :  0212 594 25 77

www.zeyneleroglu.com.tr
zeyneleroglu@gmail.com

Ben; Medyum Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu, Doğa & Fizik Ötesi yani Parapsikolojik İlimlerine olan ilgim uzun yıllara dayanır. İlk eğitim ve El aldığım, Rahmetli Babam Hüseyin Efendi'nin de yaptığı gibi, insanların manevi sıkıntı ve sorunlarına çare bulmaya çalışan bir 21. Yüzyıl İlm-i Ledün Uzmanıyım.
Uzmanlık alanlarım arasında, Havas , Vefk , Ebced ve Remil İlmi, Yıldızname, Modern, Klasik, Vedic (Hint) ve Çin Astrolojisi ve farklı Astrolojik Tekniklerle birlikte; 
Yapılan Büyüleri Bozma, Ak, Kara ve Kırmızı Büyü, Papaz, Kaşık, Domuz, Adet Kanı, Evlilik, Yarasa Kanı, Saç, Tırnak, Sabun, Fülfül, Bakla, İncir, Ölü Toprağı, At Nalı, Şeker, Canbar, Dardağan Darısı, Sicim, Kiriş, Kurşun, Biber, Bilezik, İç Çamaşırı, İğneli Bebek, Yumurta, Ölüm, Kilit, Nohut, Bağlama ve Aşk Büyüleri, Giden Sevgiliyi Geri Getirme  Cinsellik Bağlama Büyüsü gibi Negatif Enerjilerden arındırma, Manevi Koruma Kalkanı, Muska, Hamaylı Hazırlama, Ruhsal Şifa çalışmaları, Reiki, NLP, EFT, Zihin Kontrolü, Bilinç Altı Temizleme, Geçmiş Yaşam İyileştirme, Karma Temizliği, Meleklerle İletişim, Nefes Terapisi, Feng Shui, Four Pillar, Hipnoz, Regresyon, EMDR, Aura Temizleme ve Çakra Açma çalışmaları yapıyorum.
Ayrıca; Aşağıda da yer alan Metafiziksel tüm konularda Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri veriyorum.
Astrolojinin bir çok teknikleri ve yorumları ile birlikte, Tarot & Hipnoz & Reiki & Bio Enerji & Nefes Teknikleri & NLP Teknikleri & EFT Teknikleri & Regresyon & EMDR Teknikleri &  Feng-Shui & Four Pillar & Telepati & Telekinezi & Astral Seyahat & Meditasyon & Yoga & Ayur Veda &  Doğal Taşlar & Bio Rezonans Eğitimleri ve Danışmanlık alabilirsiniz..
Yine; Stres ve Öfke Kontrol & Dikkat eksikliği & Heyacan ve panik Atak & Unutkanlık & Hayattan zevk almama & Evlilikte Mutsuzluk & Cinsel sorunlar & Kendini eksik ve yetersiz görme & Okula adapte olamama & Şiddete eğilimlilik & Yorgunluk ve uyku hali gibi sıkıntılara çözüm buluyoruz.
Bizden; Astroloji  & İsim  & Uyum  & Aşk  & Karakter  & Yıldızname  & Tarot  & Nazar  & Evlilik  & Bebek Analizleri Rüya Yorumlama  & Bilinç Altı Temizleme & Aura Görüntüleme & Çakra Temizleme & Kurşun Dökme Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Alabilirsiniz.
Uzman olduğum konularda yaptığım çalışmalar ile ulusal kanallarda tartışma programlarına katılarak, sorulan soruları cevaplamış ve toplumun merak ettiği bir çok konuya  açıklık getirdiğim doğrudur.
Öğrenmenin asla bitmeyeceğini savunuyoruz. Öğrendiğimiz her yeni bilgiyi insanlarla paylaşmaya ve bildiğimiz bütün güzellikleri hayatlara taşıyarak insanlara örnek olmaya ve yardımcı olmaya çalışmaktayız. 
Hali hazırda; Barış mah. İzmir cad. NO:26/3 Beylikdüzü – İstanbul Türkiye adresli iş yerinde Eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyim..
Bana danışmanız halinde her çeşit manevi problemlerinize yardımcı olacağıma emin olabilirsiniz. İnşallah memnun kalacaksınız.
Özellikle müspet bilimin çok ilerlemesi ile tıbbi bir çare olmadığında Alternatif Tedaviler Uzmanı olarak, sıkıntı ve sorunu tespit eder ve duruma göre çözüm üretirim. Öncelikle sorunun çaresini tıpta aramanızı öğütlerim. 
Ben Büyücü değilim. Kötü büyüler ayrılık gibi kötü niyetler için gelenlere yardım etmeyeceğime dair yeminim var. Fakat üzerinizdeki bütün büyü ve negatif etkileri bozar ve şifaya kavuştururum.
Ben falcıda değilim gelecekten haber vermem. Fakat Astroloji, Yıldızname, Tarot, İstihare, Davetiye gibi bir takım bakım yolları ile yakın ve uzak gelecekte olabilecek olaylar görebiliyor. İzin verilen ölçüde ne görürsem paylaşırım.
Allah (CC) istemedikçe hiç bir şey olmaz. Yapacağım her uygulamayı Allah’ın bilgisi ve lütfu dahilinde yine Onun adı ile ve Onun koyduğu kurallar çerçevesinde yapıyorum. Şifa veren yine odur. Biz ise aracıyız vesileyiz…


Sıkça Sorulan Sorular

 •   Neden Bakım Yaptırmalıyım?

  Herkesin hayatında birşeyler olur biter ve kimse bazen altında yatan sebepleri bilmez. İnsanların hayatlarına etki eden şeyler sadece gördüklerinden ibaret değildir.

  Eğer yolunda gitmeyen birşeyler var ise bunda emin olun birden fazla şeyin etkisi vardır. Çünkü hayat bize bir şans veriyor yaşamı ve mutluluğu hak etmemiz için çabalamamızı gidip almamızı istiyor.

  Hiç bir mutluluğun bir anda emeksiz olmasını istemiyor. Mutluluk ise hayatımızdaki pürüzlerden kurtulmakla başlar. Bu pürüzler maddi zorluklar olabilir, manevi sıkıntılar olabilir, ruhani bunalımlar olabilir.

  Düşündüğünüzde şuan sizi üzen her ne ise bu pürüzler onlardır. Maddi sıkıntıların sebebi boşvermiş bir şekilde çalışmamaksa eğer sıkıntı sizdedir. Çalıştıkça didindikçe olmuyorsa eğer sıkıntı hayatın size verdiği küçük bir nahoş hediyedir. Bunu nereden anlarım derseniz eğer bakım çalışmaları ile anlaşılır.

  Şu şekilde bahsedelim. Bir bilgisayarın işletim sisteminde neler vardır bilirsiniz. Sizin gördüğünüz masaüstünden ibarettir ama ardında bir sürü program vardır çalışır ve siz görmezsiniz. İşte bu programlarda bilgisayarın çalışmasını performansını sıkıntıya sokan şeyler varsa bir bilgisayarcı bakar ve bunu bulur.

  İşte bir medyumda insandaki işletim sisteminde görünenin ardındaki sıkıntıları bakım yaparak görür ve bulur. Sizinde işletim sisteminizde yani hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler varsa kendinize bir bakım yaptırmanız gerekir. Bakım ne için yapılır ve neler öğrenilir diye merak ediyorsanız eğer söyleyelim.

  Bakım hayatınızda oluıp biten ama sizin bilmediğiniz şeyleri bilmenize ve düzeltmenize yarar. Bakım sonucunda dostunuzu düşmanınız bilirsiniz, bilmediğiniz bir çok şeyi öğrenirsiniz, hayata bakışınız çok değişecek, sevdiğiniz kişiyle uyumunuzu karakter farklılıklarınızı öğreniceksiniz, gelecekteki kariyerinizi ve toplumsal yerinizi öğrenir, karar almanızı kolaylaştıracak kolay karar alırsınız.

  Ayrıca başınıza gelecek iyi ve kötü olaylar, kişilik analiziniz, hayatınız boyunca kazancınız nasıl olacak, mal varlığınız ve kaynağı, aile ve çevre ilişkileri, eğitim durumunun ne olacağı, aile ve yuva konuları, çocuk olacakmı olacaksa kaç çocuk olacağı, hangi hastalıklara yatkın olduğu, evlenicekmi, kaç kere evlenicek, evleneceği kişinin maddi durumu, ölüm tehlikesi yaşayacağı yıllar, inancı, uzun yolculuk olucakmı yurt dışına çıkıcakmı, şan şöhret ve ün ile olan ilişkisi, düşmanınız kim ona yenilicekmisiniz yenicekmisiniz ve ayrıca üzerinizde büyü varmı yokmu varsa kim yaptırdı nazar varmı musallat varmı, koruyucu meleklerinizin isimleri ulvi ve sufli cinleriniz kimler, uğurlu gün ay saat ve sayılarınız, renkleriniz ve müzik türlerinize kadar herşey öğrenilir.

  Ve bunu daTürkiye'de en iyi yapan kişiye yani Medyum Zeynel Eroğlu'na yaptırmalısınız. Çünkü Zeynel Eroğlu Astroloji alanında Türkiye'deki en iyi medyumdur.

  Yıllardır ilmi çalışmaları ile sürekli daha ileriye giden Zeynel Eroğlu Yıldızname ve Bakım konusunda son derece tecrübeli ve yüzlerce kişinin taktirini kazanmış bir astrologdur.

  Eğer sizinde maddi manevi çözülemeyen sıkıntılarınız var ise kendinize bakım yaptırmalısınız.

 •   Bakımlarda doğruluk payı nedir?

  Her bir bakım usulü farklı yol ve yöntemlerle yapılır. Bu bakımlar esnasında bilgi, beceri, ilim, sezgi ve tecrübelelerimi kullanarım. Özellikle tecrübe parayla satın alınmaz ve kitaplarda yazmaz. Cenab-ı Allah'ın izni ile bu tecrübeye sahibim.

  Gayb ilmi, esrar ilmi, Allah tarafından insanın gönlüne atılan ilâhî bilgi ve içe doğan hakikatlar mânâsına gelir.

     Aslında gerçek mânâda medyumluk, zaman ve mekân üstü bir hâl alma demektir ki, bu, dünü ve yarını bugünle beraber görmeyi netice verir. "Kıyamet hakkındaki bilgi ancak Allah'ın katındadır. Yağmuru O yağdırır, rahimlerde olanı O bilir. Hiç kimse yarın ne kazanacağını bilemez. Yine hiç kimse nerede öleceğini bilemez. Şüphesiz Allah, her şeyi bilendir, her şeyden haberdardır."

  1. Mutlak Gayb. Bu gayb hiçbir şekilde hiçbir insan oğlunun, peygamberlerin, meleklerin dahi bilmediği Allah katındaki levh-i mahfuz daki gizli gayptır. Kimseye verilmemiştir.

   2. İzafi Gayb ise yaşadığımız zaman boyutunda biz insanların tahmin yürütmesine olanak sağlayan izafi (olabilirliği olan) gayp’tır. Örn. Meteorolojinin yaptığı ve  doğacak çocuğun cinsiyetini bilmekte geleceği önceden bilmenin bir şeklidir. Gayb, duyu organları ve aletler aracılığı ile algılanamayan şeylerdir. Buna göre duyu organları ve aletlerle algılanabilen her şey malumdur yani bilinendir. O halde gayb görülemeyen değil görülmeyendir.

   

 •   Hangi Formu Doldurmalıyım?

  Bakım Analiz Formlarımız ziyaretçilerimizin soru, sorun ve isteklerine özel olarak hazırlanmıştır.
  Özel ve Ailevi konular için genellikle Resimli Bakım Formlarımız, Kader ve Gelecek ile ilgili sorular için Yıldızname Bakım Formlarımız, Hem özel, hem aile, hem de kadersel bazda bir analiz yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için ise Özel Bakım Formumuzu tavsiye ediyoruz.
  Astrolojik Analizlerimiz ise, ayrıntılı olarak belirlenmiştir.

 •   Bakım Analiz Formunun Amacı Nedir?

  Manevi açıdan Soru yada sorunu olan, ancak ofisimize yüz yüze görüşmeye gelemeyecek olan danışanlarımıza yardımcı olabilmek amacıyla hazırlanmıştır.
  Bakım yapılabilmesi ve sorularınızın cevaplarının verilmesi, durumun tahlil edilebilmesi, devamında çözüm üretilebilmesi için sizden gerekli bilgileri almamızı sağlar.

 •   Formu Doldururken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Öncelikle sorunlarınız ve sıkıntınızın hangi gruba girdiğinden emin olmalısınız. Doğru ve net olmalısınız.

 •   Bakım - Analizler ücretli mi?

  Evet analizlerimiz ücretlidir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile duru görü ve sezilerimizi kullanarak yaptığımız eylemin bedelidir. Dünyada her şey alma ve verme dengesi üzerine kurulmuştur. Almadan vermek yalnızca  Allah mahsustur.
  Esasında; Bakım bir teşhis, tanı yöntemidir; ve teşhis olmadan tedavi asla olamaz. Tedavinin nasıl olması gerektiği teşhisin ışığında yapılmaktadır. Teşhis sonucunda tedavinin nasıl ve ne zaman, hangi malzemelerle yapılacağı belirlenir, ardından kullanılacak malzemeler ve gerekli olan beyin gücü, ilim  ve emek hesaba katılarak ödenmesi gereken bir meblağ ortaya çıkarılır.
  Danışmanlık ücreti işlem ücretinden daha sonra düşülür. Aslında Bakımla birlikte işleme başlanmış olur.

 •   Bakım ücretleri neden çok pahalı?

  Bakım ve Analizleri uzun yılların verdiği deneyimle sadece Zeynel Hoca yapmaktadır. Kendisi çok yoğundur. Gereksiz ve sadece merak uğruna olan bakımları elemek ve gerçekten ihtiyacı olanlara bakım yapabilmek için ücretleri yüksek tutuyoruz. 

  Esasen bu bakım ücretini ilerde yapılması gereken sorun giderme ücretinden düşüyoruz. Aslında bakım için para almamış oluyor. Bu ücreti bir nevi iş başlangıcında alına kapora gibi almış oluyoruz.

 •   Bilgilerimiz ve resimlerimi gizli kalacak mı?

  Bu web sitesine girmiş olduğunuz bilgiler ve resimler kesinlikle gizli aramızda kalacaktır. Hiç bir kişi göremez ve hiç bir yerde yayınlanamaz. Kesinlikle üçüncü bir kişinin eline geçemez. Sitemiz SSL Güvenlik Sertifikası ile korunmaktadır ve özel bir yazılımla kodlanmştır. Güvenlik üst seviyededir. 
  Meslek etiği gereği olarak bilgileriniz ve resimleriniz ve veya daha sonraki yazışmalarımızkesinlikle gizli kalacaktır. 

 •   Yıldızname Kuran'danmı bakılıyor?

  Kuran-ı Kerim Alemler şifa ve rahmet olarak indirilmiştir. Bir fal yada bakım aracı değildir. Ömründe bir kez olsun Kuran-ı Kerimi okumuş herhangi bir kişinin rahatlıkla bilebileceği gibi Kuran kullanılarak yıldızname bakılamaz. 
  Osmanlı döneminde falnameler vardı. Bunlara bakanlara Fallame denirdi. Bu insanlar sıkıntı ve sorunu dinler Kuran-ı Kerimden bir sayfa açtırır ve o sayfadaki yazılan konularla kişinin sorununu eşleştiirerek yorumda bulunurlardı. Ancak bu usül Yıldızname değildir.
  Ayrıca eski burç kitapları ve ebced hesabı ile yazılan ve yapılan işlemler arapça, osmanlıca ve farsça yazılmışlardı. Sözüm ona hocalar bu işlemleri yaparken insanlar, hocanın Kuran'dan baktığını ve söyledikleri Kuran sözü diye doğru çıkacağına inanırlardı. Ve yıldıznamenin Kuran'dan bakılır inancı buradan çıkmıştır.

 •   Bakım yaptırmak günah mıdır?

  Bakım yaptırmak istiyorsanız bir soru yada sorun var demektir. Cenab-ı Allah dermansız dert yaratmamıştır. Her derdin elbette bir dermanın vardır. Ancak fiziksel bir hastalığınız varsa doktora gider muayene olursunuz. Manevi bir sorununuz varsa bunun için maneviyatı ve algıları sezileri güçlü bir uzmanda gidersiniz. Doktor misali muayene yani bakım yaptırırsınız. Bunun günahı olmaz.

  Ayrıca Cenab-ı Allah Kuran-ı Kerim'de ilk ayet olarak ikra yani oku ayetini göndermiştir. Burada oku da amaç ve maksat anla idrak et ve sistemi çöz anlamındadır. Sistemi çözer sıkıntıyı görürseniz dermanınıda üretirsiniz.

  Yine sevgili Peygamberimiz İlim Hintde de olsa Çinde de olsa gidin getirin der. 

 •   Resimli Bakım Formları

  Güncel bir sıkıntı yada sorun varsa bu formu tercih etmelisiniz. Hakkında bilgi almak istediğiniz ikinci bir kişi varsa, eş, sevgili, arkadaş vb. Çift Kişilik Bakım İstek Formu doldurmalısınız.

 •   Yıldızname Bakım Formları

  Yıldızname Bakımları genel anlamda bütün bir hayat boyunca neler yaşayabileceğinizi, evlilik, çocuk, sağlık, kariyer vs gibi durumlarınız, eğilimlerini ve potansiyeliniz hakkında bilgi verir.

 •   Bakımları nasıl yapıyoruz?

  Danışmanlık fiili bir çok farklı şekilde yapılmaktadır.  Astroloji, Yıldızname, Suya bakma, Davetname, İstihare, Tarot ve İskambil Kartları, Ebcet usulü... bunlar sadece başlıcalarıdır.

  Her bir bakım usulü farklıdır. Kişinin sorusu yada sorununa cevap verebilecek usul hangisi ise o kullanılır.

  Bu sayede Kişinin daha önceki durumu, şimdiki durumu, neden ve nasıl bu duruma geldiği, ne yapılırsa kişinin durumun değişebileceği, isteğinin yerine gelmesi için yapılması gereken çalışmanın ne olduğu tespit edilir.

  Ve bu durum kişi ile paylaşılır. Sonra yapılması gereken bir işlem olduğunda çalışmaya başlanılır.

 •   İşlem fiyatları ne kadar tutuyor?

  Bakım esnasında bahse konu sıkıntının önceki durumu nedir, şu anki durumu nedir, neden bu hale gelmiştir ve ne yapılırsa nasıl bir sonuç elde ederiz. Tüm bunlar ve benzeri bir çok durum belirlenir. Ona göre bir işlem yapılır.
  Ayrıca ofisimize geldiğinizde yada form doldurduğunuzda ödeyeceğiniz Bakım ve Danışmanlık Ücreti eğer varsa da sonra yapılacak olan işlem ücretinden düşülecektir.
  İşlem ücreti değişkendir. Herkesin sorunu farklıdır. Biz herkese aynı işi yapmıyor, aynı mesaiyi harcamıyor ve herkesten aynı ücreti talep etmiyoruz.

 •   Ödemeyi nasıl yapacağım?

  Banka Kartı ve Kredi Kartı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
  Kredi Kartınız ya da Banka Kartı kullanmıyorsanız, PTT’den Posta Çeki Hesabımıza Havale yapabilir, İş Bankası ve Garanti Bankası Hesaplarımıza Havale ya da EFT yapabilirsiniz.

  Yurtdışından bize ulaşıyor ve Web sitemizi kullanarak alış-veriş yapıyorsanız, Western Union ya da Moneygram sistemlerinin üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 •   Resim Yok Ne Yapmalıyım?

  Resim olmadan ne yazık ki form dolduramazsınız.

 •   Hepsini Yaptım Ama Olmuyor

  Mutlaka eksik veya yanlış doldurmuştursunuzdur.Kontrol ederek tekrar doldurun.

 •   Ne Zaman Dönüş Yapacaksınız?

  Siz formu doldurduktan sonra bakım yapılarak Zeynel Bey tarafından bir hafta içinde dönüş yapılacaktır.

 •   E-mail Adresim Yok Ne Yapmalıyım?

  Form doldururken Mail adresiniz olmak zorundadır. E-mail adresiniz yok ise bir yakınınızın mail adresini kullanabilir veya yeni bir e-mail açarak forma devam edebilirsiniz. Dilerseniz bilgilerinizi whatsapp gibi bir akıllı telefon uygulaması ile de gönderebilirsiniz.

 •   Ben Robot Değilim Denedim Olmuyor

  Fotoğrafta istenen şemaları seçmelisiniz bu sizin gizlilik ve güvenliğiniz için çok önemli.

 •   Sadece kendim için bakım istiyorum.

  Bu durumda tek kişilik olan formlardan birini doldurmalsınız.Örneğin Tek Kişilik Resimli Bakım İstek Formu gibi.

 •   Telefonda bakım yaptırmak istiyorum.

  Telefonda vereceğiniz bilgiler sınırlıdır. Sadece anne adı ve kendi adınızı verebilirsiniz. İnsanların isimleri birbirine benzer ancak hayat ve kaderleri birbirine benzemez.

  Bu nedenle ben bakım esnasında doğum tarihlerinizi ve resimlerinizi de istiyorum. Bu şekilde bakımınız yapıp soru yada sorunlarınızın cevabını verebiliyorum.

  Hocam başka medyumlar isimlerle bakıyorda siz neden bakmıyorsunuz diyebilirsiniz. Az önce yazdım. Yorum yok...

 •   Bir partnerim var. Eşim, Sevgilim, Ortağım gibi.

  Bir partneriniz var ve onun sizimle ilgili olan düşünce tavır ve davranışının ne olduğunu ve ilerde ne olabileceğini bilmek istiyorsanız Çift Kişilik Formlardan birini doldurmalısınız.Örneğin Çift Kişilik Resimli Bakım İstek Formu gibi.

 •   Doğum Saatimi Ve Doğum Tarihimi Bilmiyorum?

  Astrolojik Analizler haricinde diğer bakımlar için Doğum Saati ve Tarihinizi bilmiyorsanız bilmiyorum şeklinde yazınız. Ancak Astrolojik bir Analiz yaptıracaksanız kesinlikle bilinmesi gereklidir. Bakım Analiz Formlarımız içinde Astrolojik Analizler kısmında yer alan Doğrulama&Rektifikasyon Analizi Doğum tarihi ve saatini bilmeyen kullanıcılarımız için özel hazırlanmıştır.

 •   Üçüncü bir kişi hakkında da bilgi almak isterim.

  Eğer eşiniz, sevgiliniz, ortağınız yada çocuğunuz vb gibi kişinin haricinde bir başka kişi daha bu soru yada sorunun içerisinde ise ve bu üçüncü kişi hakkında da bilgi almak istiyorsak;

  Yine Çift Kişilik Resimli Bakım İstek Formu doldurursunuz ve bu formun içeriğine Bu Analizden Beklentileriniz bölümüne bu insanın da bilgilerini yazarsınız.

  İkinci bir seçenek bir başka Tek Kişilik Bakım İstek Formu Doldurursunuz.

 •   Annesinin Adını Ve Doğum Tarihini Bilmiyorum

  Anne adını bilmiyorsanız "Bilmiyorum" yazın. Anne doğum tarihini zaten istemiyoruz...

 •   Ofisinize Gelemiyorum, Formu Dolduramıyorum.

  Esasında ofisimize gelmeniz tercih sebebidir. Gelecek durumda değilseniz form doldurmanızı isteriz.
  Form doldurma esnasında yetersiz kaldınız ve her şeyi denedim olmuyor diyorsanız yapmanız gereken ofisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.
  02125942577

 •   Sitede Kredi Kartı kullanırken bilgilerim çalınır mı?

  Bu sayfa SSL Sertifikalı güvenli bir sitedir. Lütfen sayfanın https:// ile başladığına ve yanında yeşil bir kilit simgesi bulunduğuna dikkat ediniz. Ödeminizi yaparken 3D Secure kullanıyoruz ve sizin bankanızın sistemine bağlanıyoruz. Dolayısı ile Kredi Kartı Bilgileriniz bizim veri tabanımızda depolanmıyor.

 •   Zeynel Bey Bakım Yaptıktan Sonra Birebir Görüşme Şansımız Var mı?

  Bakım yaptıktan sonra Zeynel Hoca sorun ve sıkıntılarınızın çözümü için size mail yolu ile dönüş yapacaktır. Anlamadığınız bir yer olursa yine telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman ofis telefonumuzu arayarak 02125942577 randevu alabilir ve ofisimize gelebilirsiniz.
 • ÖDEME KORUMA SİSTEMİ

 • HEMEN ARAYIN 0212 594 2577

 • İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ